Tato stránka používá tzv. cookies, malé soubory uložené ve Vašem počítači, které umožňují plnou funkcionalitu poskytování obsahu. Tím, že tyto stránky dále používáte, dáváte svůj souhlas s použitím cookies v souladu s Podmínkami užití.

Rozumím

Jakým způsobem nabízí RK Reality GAIA Vaše nemovitosti?

28. 03. 2012 Reality GAIA

Za 20 let máme nejúčinnější reklamu 

  • 25 000 až 50 000 ks vlastních inzertních novin Minimax měsíčně do schránek, z nichž čerpá nejvíce střední a starší generace. V obcích: Bzenec, Čejč, Dubňany, Hodonín, Hovorany, Hroznová Lhota, Koryčany, Kyjov, Milotice, Moravský Písek, Mutěnice, Prušánky, Ratíškovice, Rohatec, Strážovice, Strážnice, Svatobořice-Mistřín, šardice, Vacenovice, Velká nad Veličkou, Veselí nad Moravou, Vracov, Ždánice je měsíčník distribuován Českou oštou s.p. do všech domácností ZDARMA! V obcích: Archlebov, Bohuslavice, Blatnice, Čejkovice, Čeložnice, Dolní Bojanovice, Hrubá Vrbka, Javorník, Ježov, Josefov, Kněždub, Kostelec, Kozojídky, Kuželov, Lipov, Lovčice, Louka, Lužice, Mikulčice, Moravany, Nechvalín, Ostrovánky, Nová Lhota, Petrov, Radějov, Stavěšice, Starý Poddvorov, Sobůlky, Sudoměřice, Tasov, Těmice, Tvarožná Lhota, Vnorovy, Věteřov, Vlkoš, Žeravice, Žádovice je měsíčník k volnému odběru na veřejných místech jako jsou obchody, obecní úřady, aj.
  • Pro mladé máme celou nabídku na Srealitách, Reality Morava, Reality iDNES, Jihomoravských realitách a vlastních webových stránkách, které navštěvuje až 300 lidí denně.
  • K tomu přes 30 billboardů, 15 vývěsních skříněk, 30 odběrných míst na reklamní tiskoviny
  • 3 promítací místa s aktuální nabídkou v Hodoníně, Kyjově a Veselí nad Moravou. Natáčíme vlastní instruktážní pořady do kabelových televizí o úskalích nemovitostního obchodu
     

 


Odpovědět na dotaz


(podrobné informace)