Tato stránka používá tzv. cookies, malé soubory uložené ve Vašem počítači, které umožňují plnou funkcionalitu poskytování obsahu. Tím, že tyto stránky dále používáte, dáváte svůj souhlas s použitím cookies v souladu s Podmínkami užití.

Rozumím
Nemovitost č. 1 Nemovitost č. 2 Nemovitost č. 3

27 let tradice a NEJVÍCE PRODEJŮ na okrese!

V březnu 2018 jsme oslavili 27 let své existence, bezpečných prodejů a seriózních služeb.

Jsme na trhu 27 let, tzn. máme něco za sebou. Zrealizovali jsme 9 000 obchodních případů a po takové době "víme, jak na to."

Externě spolupracujeme s předními obchodními zástupci, právními kancelářemi, daňovými poradci, soudními znalci, správci konkurzních podstat, stavebními techniky, likvidátory, katastrálními úřady, stavebními spořitelnami a bankovními ústavy - vždy se snažíme s těmi nejlepšími.

Díky konzultacím s předními odborníky z občanského práva mají naše postupy docílit Vaši MAXIMÁLNÍ BEZPEČNOST – to, co koupíte, bude skutečně Vaše a bez závad, a to, co prodáte, dostanete zaplaceno a nikdo to nebude zpochybňovat.

Všichni se snažíme co nejvíce minimalizovat rizika plynoucí z náročného realitního obchodu, nikdy je však nemůžeme vyloučit.

Za 27 let máme nejúčinnější reklamu – Máme celou nabídku na Srealitách, Reality iDNES, Českých realitách, Jihomoravských realitách, dalších servrech a vlastních webových stránkách, které navštěvuje až 300 lidí denně.

K tomu přes 40 billboardů, 18 vývěsních skříněk, čtyři promítací místa s aktuální nabídkou v Hodoníně, Kyjově a Veselí nad Moravou. Natáčíme vlastní instruktážní pořady do kabelových televizí o úskalích nemovitostního obchodu.

Máme dostatečné finanční rezervy, nikdy nesaháme na zálohy klientů, jsme pojištěni na rizika z těchto obchodů do 10 mil. Kč u pojišťovny ČPP. Děláme zdarma finanční úschovu peněz – tzn. Kupní ceny se vyplácí po provedeném vkladu vlastnického práva.

Jsme regionální realitní kanceláří bez jakékoliv anonymity, kde klienti vědí, kdo je majitelem firmy, kde majitel bydlí a kde má firma sídlo.

Firma sídlí na křižovatce Národní třídy přímo v centru Hodonína, dále v Kyjově na křižovatce u Masarykova náměstí, ve Veselí nad Moravou na ulici Sokolovská, v Prostějově na ulici Kostelecká a v Brně na Jakubském náměstí, na tzv. velmi dobrých adresách.

Máme minimální fluktuaci makléřů a naši lidé jsou neustále školeni, jak na to (realitní „know-how“ nejvyšší úrovně). Praxe v oboru 7 - 27 let.

Naším cílem není podepsat co největší množství smluv, ale mít maximální množství spokojených klientů. Více než 80 % z nich se k nám vrací, máme rodinné klienty, s nimiž jsme realizovali 8-10 případů v rodině.

Nepodepisujeme Zprostředkovatelské smlouvy za účelem uplatnění smluvní pokuty (za 27 let naší praxe byly uděleny pouze dvě smluvní pokuty a naše společnost nevede a nevedla ani jedno soudní řízení).

Nemovitost mnohdy prodáváte či kupujete pouze jednou za život a pokažený obchod může zničit život celé rodiny.

Nevěřte slibům, shánějte reference a ptejte se známých !

Dosažená kvalifikace:

  • Osvědčení o absolvování kurzu "Oceňování majetku pro bankovní účely"
  • Osvědčení o absolvování kurzu "Právní vztahy k nemovitostem"
  • Certifikát obchodníka s nemovitostmi se zástavou
  • Osvědčení absolvování kurzu "Podnikavé řízení"
  • Osvědčení o absolvování profesního školení odpovědných pracovníků realitních kanceláří
  • Koncesní listina na "Provádění veřejných dražeb"

 

Evropský klub realitních kanceláří