Tato stránka používá tzv. cookies, malé soubory uložené ve Vašem počítači, které umožňují plnou funkcionalitu poskytování obsahu. Tím, že tyto stránky dále používáte, dáváte svůj souhlas s použitím cookies v souladu s Podmínkami užití.

Rozumím

Petra Jouklová, MSc

Obchodník s realitami ve společnosti Reality GAIA, spol. s r.o. (+420) 602 558 388Jmenuji se Petra Jouklová a pocházím z Hané. Zaměřuji se na prodej a pronájem nemovitostí v širokém okolí Olomouckého kraje. Podnikám již řadu let a díky tomu jsem si vybudovala širokou síť kontaktů, která mi umožňuje pohotově zareagovat na požadavky mých klientů. Nebojím se jakékoliv výzvy, a proto mě neváhejte kontaktovat s vašimi dotazy a nabídkami.

Reference

3. 1. 2021
 
Dobrý den, chtěl bych touto formou poděkovat REALITY G A I A, speciálně paní Jouklové za perfektní přístup při realizaci prodeje bytu v PV. Připravenost, vstřícnost a aktivní přístup byly hlavními skutečnostmi, které přispěly k rychlému vyřešení situace a zajištění mého požadavku na prodej. Určitě budu Vaši realitní kancelář doporučovat ev. zájemcům o Vaše služby.
 
S. Husařík
 
 
 
Petra Jouklová, MSc

Zeptejte se

Všechny zprávy čtu a zareaguji na ně do 2 pracovních dnů

Nabízené nemovitosti

Prostějov, Olomoucký kraj | 21P215PO
novinka
0 Kč/měsíc (cena v RK)
Prostějov, Olomoucký kraj | 21P012POa
aktivní
15 000 Kč/měsíc (+ 2.000,- Kč služby spojené s nájmem, + provize RK)
Prostějov, Olomoucký kraj | 21P190BO
rezervováno
9 500 Kč/měsíc (+ inkaso, + služby RK)

Prodané nemovitosti Zobrazit vše

Prodej bytu
(2+1)
Pronájem bytu
(2+1)
Prodej komerčního objektu
(prostory pro obchod)
Prodej bytu
(3+1)
Prodej bytu
(2+1)
Prodej pozemku
(pro bydlení)