Tato stránka používá tzv. cookies, malé soubory uložené ve Vašem počítači, které umožňují plnou funkcionalitu poskytování obsahu. Tím, že tyto stránky dále používáte, dáváte svůj souhlas s použitím cookies v souladu s Podmínkami užití.

Rozumím

Irena Pavlíková

Obchodník s realitami ve společnosti Reality GAIA, spol. s r.o. (+420) 605 248 204Certifikovaná, spolehlivá a flexibilní realitní makléřka s dlouholetými zkušenostmi a vstřícným přístupem k zákazníkům. Vaše spokojenost je mojí prioritou. Mám velké zkušenosti s prodejem nadstandardních nemovitostí, v realitách pracuji 14 let a 8x jsem byla vyhlášena jako nejlepší prodejce.

Reference

21. 8. 2020

Dobrý den,
 
chtěla bych touto cestou realitní kanceláři Reality GAIA, spol. s r. o.,  pobočce v Kyjově, moc poděkovat za nedávné zprostředkování prodeje rodinného domu č. p. 24 ve Strážovicích. Především bych chtěla vyzdvihnout práci Vaší makléřky, paní Ireny Pavlíkové. Její profesionální přístup, preciznost, příjemné a přátelské vystupování a neskutečná ochota nám zajistily příjemný a bezproblémový prodej rodinného domu po babiččce, který se díky její skvělé práci prodal během tří týdnů od zveřejnění inzerátu. Bylo nám ctí a radostí s tak skvělou makléřkou spolupracovat.
 
Ještě jednou mnohokrát děkuji a přeji spoustu úspěšně prodaných nemovitostí a ať se daří.
 
Se srdečným pozdravem
Barbora Fialová

 

 

6. 7. 2020


Vážený pane majiteli,
  
dovolte mi, abych Vaším prostřednictvím poděkovala Vaší pracovnici p. Pavlíkové za zprostředkování prodeje mé nemovitosti. Vaši realitku jsem si vybrala podle recenzí, délky působení na trhu a místa působení. To, že se mi ozvala p. Pavlíková byla náhoda a už po jednání z telefonu jsem byla přesvědčená, že jsem udělala dobře. Osobně jsme spolu jednaly jen dvakrát, jinak jsme vše řešili mailem, telefonem, já bydlím u Ostravy, prodej nemovitosti u Kyjova a ještě k tomu coronavir. S problémy, co vznikly během prodeje, si p. Pavlíková okamžitě poradila a bez mojí přítomnosti vyřídila a vše potřebné zařídila. Máte opravdu profesionálku na svém místě, s perfektními znalostmi a jednáním. Přeji Vaší firmě a zaměstnancům, hlavně hodně zdraví a mnoho zakázek.
 

Hana Mrkvicová

 

10. 5. 2020

Dobrý den paní Pavlíková,

Dobrý den pane Zapletal,

Chtěla bych ještě jednou pani Pavlíkové moc poděkovat za vedení prodeje rodinného domu, kterého byl spoluvlastníkem i můj manžel.
Prodej proběhl nejen vysoce profesionálně, ale vzhledem k životní situaci, ve které jsme se nacházeli, i s hlubokým lidským porozuměním.
Když budu i někdy v budoucnu potřebovat služby realitní kanceláře, určitě se na paní Pavlikovou s důvěrou obrátím. 
Dekuji za vše 
 
Ing. Gabriela Pimková 

 

25. 3. 2020

Dobrý den paní Pavlíková,
 
vzhledem k tomu, že momentální situace nám ani neumožnila podání si ruky při předávání bytu a zároveň ani řádné poděkování, číním proto takto.
Velice Vám děkuji za Vaši práci, za Váš přístup, za Vaši trpělivost a hlavně pečlivost. Za Vaši ochotu konzultovat veškeré mé dotazy, za rady a odbornost. Jste člověk na svém místě, jednoduše profík :) Vždy Vás velice ráda doporučím.
 
Přeji Vám hodně zdráví, které je to nejcenější, hodně optimismu a mnoho spokojených klientů.
 
Krásné jarní období
 
s díky Žmijáková S.

 

 

Prodej BO Kyjov: 

Dobrý den pane řediteli, dovolte nám poděkovat Vaší RK za zprostředkování prodeje našeho bytu v Kyjově, jmenovitě paní Ireně Pavlíkové. Je to skvělá makléřka, vždy ochotná a trpělivá, s profesionálním přístupem. Její rady jsme vždy ocenili, zkušenosti jsou prostě k nezaplacení. Vždy byla velmi milá, příjemná a usměvavá, byla radost s ní jednat. Moc jí děkujeme a přejeme hodně úspěchů v další práci. Máte skvělou pracovnici, považujte si jí.

Ještě jednou díky, manželé Repíkovi

 

 

Prodej RD Násedlovice:

Dobrý den pane Zapletal, 

chtěla bych poděkovat za úžasný přístup fi Reality GAIA ke svým klientům. Za necelý rok jste mi pomohli prodat dům v Násedlovicích a tím bych chtěla poděkovat především paní Ireně Pavlíkové za její ochotu a velmi profesionální vystupování, vše nám důkladně vysvětlila a včas informovala, co bude dále následovat, paní Pavlíková má úžasný přístup ke své práci, ještě jednou velký dík, ať se Vám i nadále daří a hodně spokojených zákazníků.

S pozdravem Marie Kosová

 

 

Prodej RD Vracov:

Vážený pane inženýre!

Dovolte mně, abych alespoň touto formou velmi poděkoval Vaší RK, která pod Vašim vedením dosahuje ve značném konkurenčním prostředí výborných výsledků! Vaše RK mně byla doporučena mými známými, podnikajícími v tomto byznysu, protože v tomto regionu jste skutečně nejlepší!, o čemž jsem se přesvědčil i já  sám, neboť se Vám podařila prodat i moje nemovitost ve Vracově, což nebylo dle vývoje vůbec snadné. Pormiňte mně, ale skutečnost je taková, že největší zásluhu na tomto prodeji měla Vaše pracovnice paní Irena Pavlíková - makléřka rezidenčních nemovitostí! S obrovským nasazením, trpělivostí, pílí, houževnatostí, ochotou, abnormálním profesionálním přístupem, dobrými o značné se opírající profesními zkušenostmi, dávala rady, a to vždy s jejím šarmem a úsměvem jí vlastním. Přistupovala vždy k jakémukoliv problému souvisejícímu s touto kauzou trpělivě, nehleděla na čas, počasí, dobu. Vždy a to za jakékoliv situace vše, co souviselo s touto problematikou, prodejem, apod., a to včetně i dobrého psychologického přístupu vůči svému klientovi. Nemohu a ani nechci jinak, než jí za všechno od srdce poděkovat! Patří jí můj obdiv a úcta! Vám tak trošku závidím, že máte ve svém kolektivu tak vynikající pracovnici! Takovýchto lidí a pracovníků je nutno si vážit. Děkuji! 

S pozdravem se slovy Nechť se Vám i nadále daří

ing. Jaromír Šallé

 

Prodej bytu v Hodoníně:

Dobrý deň pán Zapletal, 

chcel by som pochváliť paní Pavlíkovú za jej ústretovosť a ochotu, ktorú nám venovala pri kúpe bytu v Hodoníne. A možem povedať že slovenské realitné agentúry sa majú eště veľmi veľa učiť od Vás ďakujeme za všetko, prajem veľa pracovných úspechov Vám aj Vášmu týmu.

S pozdravom Neupauer

 

 

Prodej RD Vnorovy:

Přejeme Vám pěkný den, 

v úterý 17. 4. 2012 byla u nás paní Irena Pavlíková ohledně prodeje domu ve Vnorovech č. 586. Jsme velmi spokojeni s jejím profesionálním jednáním a k řešení dané věci. Prodej tohoto domu je komplikovaný, ale paní Pavlíková zvládla briliantně celou situaci a dokázala druhou stranu přesvědčit o správnosti řešení. Ještě jednou jí moc děkujeme a věříme, že nám v naší nelehké situaci pomůže. 

S přátelským pozdravem manželé Vítkovi

Irena Pavlíková

Zeptejte se

Všechny zprávy čtu a zareaguji na ně do 2 pracovních dnů

Nabízené nemovitosti

Lanžhot, Jihomoravský kraj | 20K218RD
novinka
2 950 000 Kč (včetně provize)
Vracov, Jihomoravský kraj | 19K305PZ
sleva
5 800 Kč/měsíc (+ služby RK)
Veselí nad Moravou, Jihomoravský kraj | 17K049PO
sleva
8 900 000 Kč (včetně provize)
Moravany, Jihomoravský kraj | 20K185CH
aktivní
6 300 000 Kč (včetně provize)
Hýsly, Jihomoravský kraj | 20K182RD
aktivní
1 490 000 Kč (včetně provize)
Kyjov, Jihomoravský kraj | 20K164PZ
aktivní
0 Kč (cena v RK)
Kyjov, Jihomoravský kraj | 20K164PZa
aktivní
0 Kč (cena v RK)
Vracov, Jihomoravský kraj | 20K154PO
aktivní
15 000 Kč/měsíc (+ služby RK)
Vracov, Jihomoravský kraj | 20K153PO
aktivní
10 000 Kč/měsíc (+ služby RK)
Kladky, Olomoucký kraj | 20K150PZ
aktivní
4 150 000 Kč (včetně provize)
Kladky, Olomoucký kraj | 20K150PZa
aktivní
4 150 000 Kč (včetně provize)
Kladky, Olomoucký kraj | 20K149PO
aktivní
8 250 000 Kč (včetně provize)
Kladky, Olomoucký kraj | 20K149CH
aktivní
8 250 000 Kč (včetně provize)
Bzenec, Jihomoravský kraj | 20K009PO
aktivní
0 Kč (cena v RK)
Kelčany, Jihomoravský kraj | 19K237PZ
aktivní
1 240 000 Kč (včetně provize)
Veselí nad Moravou, Jihomoravský kraj | 19K161PO
aktivní
0 Kč/měsíc (cena v RK)
Kyjov, Jihomoravský kraj | 11H015PO
aktivní
1 300 Kč/m2/rok (+ inkaso)
Hodonín, Jihomoravský kraj | 20K178BO
rezervováno
2 990 000 Kč (včetně provize)

Prodané nemovitosti Zobrazit vše

Prodej domu
(rodinné)
Prodej pozemku
(pro komerční výstavbu)
Prodej domu
(rodinné)
Prodej domu
(rodinné)
Prodej domu
(rodinné)
Prodej pozemku
(pro bydlení)