Tato stránka používá tzv. cookies, malé soubory uložené ve Vašem počítači, které umožňují plnou funkcionalitu poskytování obsahu. Tím, že tyto stránky dále používáte, dáváte svůj souhlas s použitím cookies v souladu s Podmínkami užití.

Rozumím

Markéta Kolaciová

Spolumajitelka a jednatelka společnosti Reality GAIA, spol. s r.o. (+420) 605 248 202Ve společnosti Reality GAIA, spol. s r.o., která oslaví v březnu r. 2022 úctyhodných 30 let své existence na trhu s nemovitostmi, pracuji od července roku 2000. Zakladatel společnosti, Ing. František Zapletal, se stal mým učitelem a práce se tak postupem let stala současně i mým koníčkem, což považuji za jedno ze svých největších životních štěstí. Mnohaletá praxe, v kombinaci s mou obětavostí, ochotou pomáhat druhým a empatií, je ve spojení se zkušeným týmem mých 11 kolegů a zkušenostmi získanými z několika tisíc obchodních případů, ideálním řešením k plnění snů mých klientů o bydlení. Spokojení klienti jsou pro mě pak tou největší odměnou. Budu ráda, pokud budu mít v budoucnu příležitost přesvědčit Vás o kvalitě mé práce.

Reference

13. 11. 2020
 
Ráda bych touto cestou poděkovala paní Markétě Kolaciové z Reality GAIA za profesionální přístup a pomoc při koupi našeho nového bytu. S realitní společností GAIA jsem se v minulosti setkala na profesní úrovni a vždy jsem s nimi měla příjemnou spolupráci, takže pro mě nebylo překvapením, že jejich služby jsou profesionální. Co mě však překvapilo, bylo s jakou precizností a osobní péčí přistupují ke klientovi. Paní Kolaciová nám vždy vše ochotně a srozumitelně vysvětlila a její milý přístup, klid a profesionalita provázela veškerá naše jednání.
Tuto realitní kancelář velmi ráda doporučím svým kamarádům. 
 
Jana Evjáková
 
 
 
25. 3. 2020
 
Přeji hezký a ještě krásnější den paní Kolaciová,  
 
abych pravdu řekl, obával jsem se Vaší SMS zprávy, co jsem kde ještě zapomněl či opomněl a tím znemožnil uzavření obchodního případu prodeje chaty, táhnoucí se téměř 2,5 roku. Zprávou jsem však byl mile potěšen. Především Vám paní Kolaciová patří mé upřímné poděkování za sebe a moje dcery, za vše, co jste za tu dobu pro úspěšné ukončení tohoto nekonečného obchodního případu vykonala. Jistě se i do Vašeho podvědomí /přes stovky jiných ve vaší náročné obchodní praxi realizovaných případů/ tento zapíše do kategorie mimořádných, velmi složitých a navíc ojedinělých. To především proto, že probíhal ve společnosti s dosud nebývalými a z nás nikým nezažitých událostech, navazujícími na vládní příkazy a rozhodnutí.
Jen krátký vstup do aktuální společenské reality. Obchodní případ s prodejem chaty se realizoval v zahraničí v době v republice vyhlášené karantény a pandemie v důsledku šíření koronaviru, následně vládou vyhlášení nouzového stavu, ukončení výuky ve všech školách, v řadě firem a institucí, zákazu sportovních utkání, omezení pohybu osob, cestování do zahraničí, nošení roušek na veřejnosti, stanovení nákupní doby pro seniory atd. To vše a další bylo nad rámec Vaší běžné obchodní praxe.
Jen když si vzpomenu, že za 2 dny po podpisu kupní smlouvy ve Skalici /SR/ byly uzavřeny hranice a vše další proto muselo být administrováno jen online., aby tento obchodní případ mohl být uzavřen. Celý tento obchodní případ začal 17. 1. 2020 telefonátem nového majitele se zájmem o odkup a dnes na základě Vaší SMS zprávy  
25. 3. 2020 jste oznámila ukončení  tohoto obchodního případu. Z vlastních zkušeností po dobu trvání spolupráce si dovolím tvrdit, že žádná jiná ze zdejších obchodních společností kromě Vaší Reality GAIA, spol. s r.o. by nemovitost v  zahraničí a navíc v této společenské situaci nedokázala realizovat. 
Upřímné poděkování Vám paní Kolaciová  za vše, promiňte, že i toto poděkování sděluji online, jistě by si to vyžadovalo osobní poděkování, ale současné dění ve společnosti to neumožňuje. Jistě se najde později příležitost k osobnímu poděkování. Jsem nesmírně rád, že jsem pro prodej chaty zvolil právě Reality GAIA, spol. s r.o.
Přeji celé Vaší rodině hodně zdraví, Vám a panu manželovi hodně úspěchů v podnikání.
 
S úctou emeritní klient Pavel Petrželka
 
 
27. 11. 2019
 
Vážená paní Kolaciová,

Tímto, bych Vám chtěl poděkovat za skvěle odvedenou práci při koupi bytu v Hodoníně. Po celou dobu procesu jsem byl velice spokojen s Vaším profesionálním přístupem. Jsem nesmírně rád za veškeré poskytnuté informace i nad rámec smlouvy. Veškeré Vámi poskytnuté služby proběhly naprosto bez problému a bez zbytečného prodlení.
Ještě jednou Vám moc děkuji a přeji spoustu dalších spokojených klientů.

S přátelským pozdravem
Tomáš Novák
 
 
 
12. 1. 2017
 
Dobrý den, moc děkuji za skvělou spolupráci a precizní profesionální přístup. Byla radost s Vámi spolupracovat.
Přeji samé spokojené a pohodové klienty a taky hodně štěstí v soukromém životě. Jste skvělá. 
Odvedla jste skvělou práci a umíte velmi mile a příjemně jednat s lidmi a dát jim pocit, že pro ně uděláte maximum ne proto, že je to vaše práce a to je dnes velká vzácnost.

Krásný den
Michaela Čermáková 
 
 
 
23. 10. 2016

Děkujeme Vám za zprostředkování prodeje nemovitosti v Ratíškovicích. Spolupráce s Vámi byla velmi příjemná a profesionální, za což Vám také děkujeme. Současně Vám přejeme mnoho pracovních úspěchů a pohody v rodinném životě.
PS : pokud budete v budoucnu pracovně v Ratíškovicích a pojedete třeba kolem a uvidíte, že jsme již v "novém", určitě se zastavte na kafe. Rádi Vás s manželkou uvidíme.

S pozdravem

manželé Koplíkovi
Ratíškovice 
 
 
 
Poděkování:

Dobrý den, paní Kolaciová,

děkuji mockrát za super spolupráci a profesionální přístup. Když se mě někdo zeptá, tak Reality GAIA rozhodně doporučím.

Mějte se hezky.

Zuzana Lacková

 

 

Prodej rod. domu ve Svatobořicích:

Vážená paní Kolaciová, 

chtěla bych Vám poděkovat za Váš profesionální a rychlý přístup při prodeji naší nemovitosti ve Svatobořicích. Hodně zdraví a pracovních úspěchů v roce 2012.

Kyselková L.

Markéta Kolaciová

Zeptejte se

Všechny zprávy čtu a zareaguji na ně do 2 pracovních dnů

Nabízené nemovitosti

Strážnice, Jihomoravský kraj | 22H110RD
novinka
6 300 000 Kč (včetně provize)
Strážnice, Jihomoravský kraj | 22H094RD
aktivní
5 700 000 Kč (včetně provize)
Mušov, Jihomoravský kraj | 22H066PZ
aktivní
0 Kč (Info v RK)
Hodonín, Jihomoravský kraj | 22H033PZ
aktivní
8 000 Kč/měsíc (+ zálohy na služby, + služby RK)
Veselí nad Moravou, Jihomoravský kraj | 21H150PZa
aktivní
529 Kč/m2 (+ DPH)
Veselí nad Moravou, Jihomoravský kraj | 21H150PZb
aktivní
529 Kč/m2 (+ DPH)
Veselí nad Moravou, Jihomoravský kraj | 22H069RD
rezervováno
8 900 000 Kč (včetně provize)
Hodonín, Jihomoravský kraj | 22H070PO
rezervováno
4 500 Kč/měsíc (včetně energií, + služby RK)

Prodané nemovitosti Zobrazit vše

Prodej domu
(rodinné)
Pronájem komerčního objektu
(prostory pro obchod)
Prodej pozemku
(pro komerční výstavbu)
Pronájem komerčního objektu
(prostory pro obchod)
Pronájem komerčního objektu
(prostory pro obchod)
Prodej bytu
(3+1)