Tato stránka používá tzv. cookies, malé soubory uložené ve Vašem počítači, které umožňují plnou funkcionalitu poskytování obsahu. Tím, že tyto stránky dále používáte, dáváte svůj souhlas s použitím cookies v souladu s Podmínkami užití.

Rozumím

Rodinný dům v Rozseči nad Kunštátem na Blanensku

Foto dražby Rodinný dům v Rozseči nad Kunštátem na Blanensku
Druh dražby Dobrovolná veřejná dražba
Datum dražby 27. 03. 2007
Místo konání International Business Services (salonek č. 1 - přízemí), Komárovské nábřeží 2, Brno - Komárov.
Nejnižší podání 1.200.000,- Kč
Dražební jistota 350.000,- Kč
Minimální příhoz 10.000,- Kč
Stav dražby Vydraženo 1.230.000,- Kč
Kontakt Michaela Kůřilová - makléř - 605 248 207

Popis

Jedná se o zděný rodinný dům, volně stojící na pozemku parc. č. st. 214, který se nachází na západní okraji obce Rozseč nad Kunštátem, při místní komunikaci, v prostoru uliční zástavby rodinných domů v rovinatém terénu.
Možná dohoda s dosavadním vlastníkem o vyklizení nemovitosti.
Objekt je napojený na venkovní rozvody vody, elektro a plynu. Kanalizace je do vlastního septiku u domu. Kolaudace rodinného domu byla provedena v roce 1993 (dle sdělení majitele).

Rodinný dům - budova č.p. 159 na pozemku parc. č. st. 214 – jedná se o zděný, částečně podsklepený, patrový rodinný domek s podkrovím, střecha, volně stojící, postavený klasickým způsobem ve tvaru obdélníka. V suterénu se nacházejí sklepní místnost a schodiště. Přízemí obsahuje vstupní halu, chodbu, prádelnu, kotelnu, garáž, dílnu, schodiště.Patro obsahuje chodbu, spíž, WC, koupelnu, balkon, schodiště a tři obytné místnosti. V podkroví je chodba, místnost na záchod, koupelna, lodžie, čtyři obytné místnosti a půdní prostor bez účelového využití.
Zemní izolace narušená, dochází k prolínání spodní vody, která je hodně vysoko – používá se studna s odčerpáváním. Zdivo v přízemí kámen a 15 cm přizdítí z tvárnic, ve sklepě kámen, ostatní tvárnice plynosil. 30 cm, stropy rovné, střecha sedlová, krytina asfaltové šablony, omítky hladké, balkon nedokončený. Schody kovová kostra s dřevěnými stupni, do sklepa nedokončené. Podlahy v obytných místnostech betonové s kobercem v podkroví nedokončené – pouze hrubý beton. Okna v patře dřevěná, v přízemí dřevěná, v podkroví střešní narušená (zatéká, obnažené stropní zdivo). V podkroví chybí záchodová mísa a osazení baterií v koupelně (koupelna znečištěna od přítomnosti kun). Krb v patře je nedokončený a nefunkční.
Dům byl postavený dle informací a podkladů v roce 1193. Od té doby je obýván velmi zřídka. V domě se neuskutečnily od té doby žádné opravy a investice, údržba byla zanedbaná, jsou vykazovány i drobné nedodělky. Technický stav objektu je dobrý – vyhovující, odpovídající stáří a zanedbané údržbě. Celková životnost se předpokládá 90 let.

Pozemky parc. č. st. 214 a parc. č. 567/46 – jedná se o stavební pozemky – zastavěnou plochu oceňovaným objektem a přilehlou ostatní plochu. Prohlédněte si další nabídku dražeb, včetně videa z předmětu dražby, fotek, LV a kopií katastrálních map na těchto stránkách, tj. www.realitygaia.cz v sekci "Dražby". Další informace na tel. 605 248 207 - makléř Michaela Kůřilová.


Přilozené soubory ke stažení

LV: Soubor 1

Mapy: Soubor 1

Vyhlášky: Soubor 1