Tato stránka používá tzv. cookies, malé soubory uložené ve Vašem počítači, které umožňují plnou funkcionalitu poskytování obsahu. Tím, že tyto stránky dále používáte, dáváte svůj souhlas s použitím cookies v souladu s Podmínkami užití.

Rozumím

Reference

Poděkování paní Vaňkové
3. 9. 2019
 
Dobrý den, 
tímto bych chtěl poděkovat paní Vaňkové za profesně skvělou práci, 
kvalifikovanou radu a celkové nasazení.
Ve svém ranku se neztratíte :-). S Vámi je radost spolupracovat.
S přáním pěkného dne,
Dušan Štadáni
 
 
 
Poděkování paní Knapcové
13. 9. 2018
 
Vážený pane Zapletale,
vážená paní Kolaciová,
v minulém měsíci jsem s manželem využili vašich služeb, za které vám děkujeme. Jsme rádi, že jsme vybrali vaši firmu, kterou opravdu vzorně reprezentovala paní Knapcová. Kromě toho, že byla vysoce profesionální a asertivní, byla přesná, podávala relevantní informace a dala nám pocit, že ví, co potřebujeme. 
 
Děkujeme tedy ještě jednou hlavně paní Knapcové.
 
S pozdravem
Jan Čech
Sylvie Čechová

 
 
Poděkování paní Kolaciové
12. 1. 2017
 
Dobrý den, moc děkuji i já za skvělou spolupráci a precizní profesionální přístup. Byla radost s Vámi spolupracovat.
Přeji samé spokojené a pohodové klienty a taky hodně štěstí v soukromém životě. Jste skvělá. 
Odvedla jste skvělou práci a umíte velmi mile a příjemně jednat s lidmi a dát jim pocit, že pro ně uděláte maximum ne proto, že je to vaše práce a to je dnes velká vzácnost.

Krásný den
Michaela Čermáková 
 
 
 
Poděkování paní Vaňkové
5. 1. 2017
 
Díky moc, Vaše práce je na vysoké profesionální úrovni. Přeji mnoho dalších úspěchů :-)

S pozdravem Marian Vitoul
 
 
 
Poděkování paní Kolaciové
23. 10. 2016

Děkujeme Vám za zprostředkování prodeje nemovitosti v Ratíškovicích. Spolupráce s Vámi byla velmi příjemná a profesionální, za což Vám také děkujeme. Současně Vám přejeme mnoho pracovních úspěchů a pohody v rodinném životě.
PS : pokud budete v budoucnu pracovně v Ratíškovicích a pojedete třeba kolem a uvidíte, že jsme již v "novém", určitě se zastavte na kafe. Rádi Vás s manželkou uvidíme.

S pozdravem

manželé Koplíkovi
Ratíškovice 
 
 
 
Poděkování paní Petrů
 
Děkuji ti, Věrko, za trpělivost a ochotu. Svoji práci děláš skvěle.
 
Igor
 
 
 
Poděkování paní Kolaciové

Dobrý den, paní Kolaciová,

děkuji mockrát za super spolupráci a profesionální přístup. Když se mě někdo zeptá, tak Reality Gaia rozhodně doporučím.

Mějte se hezky.

Zuzana Lacková

 
 
 
Poděkování paní Prachařové
 
Dobrý den, pane inženýre,
ráda bych se s Vámi podělila o svůj velmi dobrý pocit při jednání s Vaší RK, konkrétně s paní Lenkou Prachařovou. Paní Prachařová má nejen vysoce profesionální přístup, je precizní, spolehlivá, ale také velmi laskavá a příjemná v kontaktu. Nepovažuji to za samozřejmost, prodávala a kupovala jsem již více nemovitostí.
Děkuji Vám, přeji hodně úspěchů v podnikání i  hodně podobných pracovníků, jako je ona.
Srdečně Vás zdravím
 
PhDr. Jitka Horká
 

 

Prodej RD Násedlovice:

Dobrý den pane Zapletal, 

chtěla bych poděkovat za úžasný přístup fi Reality GAIA ke svým klientům. Za necelý rok jste mi pomohli prodat dům v Násedlovicích a tím bych chtěla poděkovat především paní Ireně Pavlíkové za její ochotu a velmi profesionální vystupování, vše nám důkladně vysvětlila a včas informovala, co bude dále následovat, paní Pavlíková má úžasný přístup ke své práci, ještě jednou velký dík, ať se Vám i nadále daří a hodně spokojených zákazníků.

S pozdravem Marie Kosová

 

 

Prodej RD Bohuslavice:

Vážený pane řediteli,

v minulých měsících jsem kupovala nemovitost v Bohuslavicích. Makléřka, která ji měla na starosti, byla p. Kubíková. Jednání o prodeji domu byla zdlouhavá a z mého pohledu složitá. Chtěla bych touto cestou poděkovat a současně vyzvednout perfektně odvedenou práci paní Kubíkové. Všechna jednání dotáhla trpělivě do konce, postupovala se znalostí věcí, byla vždy připravená, velmi vstřícná, vždy k dispozici a nechybělo jí ani pochopení pro starosti všech, kteří se na celém obchodu podíleli. Nesetkávám se tak často s tak pěkným a současně i profesionálním přístupem. Myslím si, že s takovými zaměstnanci můžete být jen spokojen. 

Přeji hodně dalších úspěchů

S pozdravem MUDr. Šimíková J.

 

 

Prodej RD Vracov:

Vážený pane inženýre!

Dovolte mně, abych alespoň touto formou velmi poděkoval Vaší RK, která pod Vašim vedením dosahuje ve značném konkurenčním prostředí výborných výsledků! Vaše RK mně byla doporučena mými známými, podnikajícími v tomto byznysu, protože v tomto regionu jste skutečně nejlepší!, o čemž jsem se přesvědčil i já  sám, neboť se Vám podařila prodat i moje nemovitost ve Vracově, což nebylo dle vývoje vůbec snadné. Pormiňte mně, ale skutečnost je taková, že největší zásluhu na tomto prodeji měla Vaše pracovnice paní Irena Pavlíková - makléřka rezidenčních nemovitostí! S obrovským nasazením, trpělivostí, pílí, houževnatostí, ochotou, abnormálním profesionálním přístupem, dobrými o značné se opírající profesními zkušenostmi, dávala rady, a to vždy s jejím šarmem a úsměvem jí vlastním. Přistupovala vždy k jakémukoliv problému souvisejícímu s touto kauzou trpělivě, nehleděla na čas, počasí, dobu. Vždy a to za jakékoliv situace vše, co souviselo s touto problematikou, prodejem, apod., a to včetně i dobrého psychologického přístupu vůči svému klientovi. Nemohu a ani nechci jinak, než jí za všechno od srdce poděkovat! Patří jí můj obdiv a úcta! Vám tak trošku závidím, že máte ve svém kolektivu tak vynikající pracovnici! Takovýchto lidí a pracovníků je nutno si vážit. Děkuji! 

S pozdravem se slovy Nechť se Vám i nadále daří

ing. Jaromír Šallé

 

 

 

Prodej bytu v Hodoníně:

Dobrý deň pán Zapletal, 

chcel by som pochváliť paní Pavlíkovú za jej ústretovosť a ochotu, ktorú nám venovala pri kúpe bytu v Hodoníne. A možem povedať že slovenské realitné agentúry sa majú eště veľmi veľa učiť od Vás ďakujeme za všetko, prajem veľa pracovných úspechov Vám aj Vášmu týmu.

S pozdravom Neupauer

 

 

Prodej RD Vnorovy:

Přejeme Vám pěkný den, 

v úterý 17. 4. 2012 byla u nás paní Irena Pavlíková ohledně prodeje domu ve Vnorovech č. 586. Jsme velmi spokojeni s jejím profesionálním jednáním a k řešení dané věci. Prodej tohoto domu je komplikovaný, ale paní Pavlíková zvládla briliantně celou situaci a dokázala druhou stranu přesvědčit o správnosti řešení. Ještě jednou jí moc děkujeme a věříme, že nám v naší nelehké situaci pomůže. 

S přátelským pozdravem manželé Vítkovi

 

 

Prodej rod. domu ve Svatobořicích:

Vážená paní Kolaciová, 

chtěla bych Vám poděkovat za Váš profesionální a rychlý přístup při prodeji naší nemovitosti ve Svatobořicích. Hodně zdraví a pracovních úspěchů v roce 2012.

Kyselková L.

 

 

Prodej rod. domu v Bohuslavicích:

Vážení, 

prostřednictvím Vaší realitní kanceláře jsme prodávali rodinný dům. Obrátili jsme se na paní Kubíkovou a tímto způsbem bychom jí chtěli poděkovat. Byla velmi ochotná, příjemná, vstřícná a trpělivá. To, co pro nás udělala, považujeme za malý zázrak. Její profesionální přístup bezpochyby přispěl k úspěšnému průběhu složité obchodní transakce, neboť jsme zároveň prodávali dům a kupovali byt a ona musela zkoordinovat tři strany, z nichž každá měla jinou představu, jak by měla transakce dopadnout. Tohoto úkolu se zhostila se ctí, projevila velký vyjednávací a diplomatický talent a uplatnila zde své bohaté zkušenosti. Jsme velmi rádi, že jsme se svěřili právě do jejích rukou a přejeme jí mnoho dalších úspěchů a spokojených klientů.  

manželé Strakovi

 

Případně zde:

Připomínky a stížnosti