Tato stránka používá tzv. cookies, malé soubory uložené ve Vašem počítači, které umožňují plnou funkcionalitu poskytování obsahu. Tím, že tyto stránky dále používáte, dáváte svůj souhlas s použitím cookies v souladu s Podmínkami užití.

Rozumím
Nemovitost č. 1 Nemovitost č. 2 Nemovitost č. 3

Noviny Reality GAIA

Aktuální číslo Novin Reality GAIA ke stažení v PDF.
Ročník 2017 Ročník 2016 Ročník 2015 Ročník 2014

Noviny Reality GAIA = minimální náklady, maximální účinnost!

25 000 výtisků

Hledáte nejlepší způsob, jak oslovit nové zákazníky? Nabízíme Vám možnost plošné inzerce za bezkonkurenční ceny v našem měsíčníku Noviny Reality GAIA. Vlastní noviny vydáváme již od roku 1999!

25.000 Vašich potencionálních klientů na Hodonínsku, Kyjovsku, Veselsku a Uherskohradišťsku získá do rukou Vaši nabídku ZDARMA!

Měsíčník Reality GAIA jsou celobarevné noviny distribuované zdarma zejména do domácností, ale i do obchodních center a na veřejná místa na Hodonínsku, Kyjovsku a Veselsku v počtu 25 000 ks. Je především zaměřen na nabídku nemovitostí s možností plošné inzerce na přední straně.

Inzerát Vám rádi dle Vámi zadaných podkladů graficky upravíme.

Zavedli jsme nový způsob DISTRIBUCE

Distribuci provádí soukromá firma. Máme tedy detailní přehled a kontrolu. Distribuce je rozdělena tak, aby se noviny dostaly i do té nejmenší obce v okrese Hodonín minimálně dvakrát do roka. Ve velkých městech jsou noviny roznášeny každý měsíc a to v různých částech tak, aby bylo dané město pokryto celé. Dále je měsíčník k volnému odběru na veřejných místech jako jsou obchody, obecní úřady, aj.

Nově jsme také zvolili lepší kvalitní papír a potisk.

Ceník pro 25 000 výtisků

Velikost inzerce si vyberte dle Vašich finančních možností

Ceník